Regulamin

1. STRONY TRANSAKCJI
Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym , zwaną dalej Nabywcą jest osoba fizyczna lub firma. Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego jest firma "F.H.P XSARA-ASPOL" w Krakowie.

2. PRZEDMIOTY TRANSAKCJI
Przedmiotami transakcji prowadzonych poprzez strony transakcji w sieci Internet są produkty wymienione w ofercie, przedstawione na stronach WWW sklepu internetowego w chwili składania zamówienia. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta.

3. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ
Zamówienia może dokonać osoba fizyczna lub firma. Składanie zamówień w Sklepie odbywa się za pośrednictwem:

  • wypełnienia formularza zamówieniowego i wysłanie e-maila zawierającego dane dotyczące zamawianego towaru i dane adresowe
  • poprzez kontakt telefoniczny
  • poprzez wysłanie SMS-a

4. REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
Zamówienia wysyłane e-maile potwierdzamy emailem, natomiast zamówienia złożone telefonicznie potwierdzane telefonicznie. Zamówienia potwierdzamy losowo. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych z wyjątkiem towarów zamawianych na specjalne życzenie klienta. Przesyłki wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską. Koszt przesyłki wynosi odpowiednio 15 zł niezależnie od ilości zamawianych produktów.

Dane osobowe Użytkownika podlegają ochronie zgodnie z Polityką Prywatności Sklepu Internetowego http://www.world-style.pl
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 (tekst.jedn.Dz.U.02.101.926 z późn.zm) użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu przedstawiania ofert oraz na ich umieszczenie w naszej bazie.

Użytkownik ma prawo wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Zlecenie usunięcia danych osobowych może odbyć się poprzez przesłanie w formie pisemnej listem na adres: "F.H.P. XSARA-ASPOL" Węgrzce Wielkie 1312 32-005 Węgrzce Wielkie lub na adres e-mail: worldstyle@sklep69.pl

5. FORMY PŁATNOŚCI
Gotówką przy odbiorze towaru lub przedpłata. Przedpłatę można dokonać tradycyjnym przelewem lub e-przelewem lub kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu PAYU. 

6. GWARANCJE, REKLAMACJE, ZWROTY, WYMIANA
Produkt reklamowany musi zostać odesłany wraz dowodem zakupu (dowód zakupu jest dokumentem sprzedaży, który jest wysyłany na email Klienta po zrealizowaniu zamówienia) oraz w opisem reklamacji. Reklamacje bez załączonego dowodu zakupu i opisu reklamacji nie będą rozpatrywane.

Formularz zwrotu towaru

Formularz zgłoszenia reklamacji

Zwroty, wymiana
Towar zakupiony w naszym sklepie mogą Państwo zwrócić w ciągu 14 dni, począwszy od dnia odbioru przesyłki. Towar, który jest zwracany nie może nosić śladów używania lub być zniszczony. Zwroty przyjmujemy tylko dla towarów nieużywanych, czystych, pozbawionych zapachu (np. kremy, perfumy), nie pogniecionych, towar należy przesłać w oryginalnym opakowaniu producenta, do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu, prosimy o przesłanie powodu zwrotu towaru dołączenie krótkiej informacji do przesyłki, prosimy o podanie numeru konta lub adresu na który mamy zwrócić pieniądze za zakupiony towar. Pieniądze wysyłamy przelewem na podane konto w ciągu 14-ciu dni roboczych od otrzymania zwrotu. Reklamacje i zwroty prosimy przesyłać na adres naszego biura w Gdowie:

F.H.P XSARA-ASPOL
Węgrzce Wielkie 1312
32-005 Węgrzce Wielkie

Uwaga:
Zwracany towar wysyłasz do nas na własny koszt.
Przesyłki nadawane do sklepu za pobraniem, nie będą odbierane.Zwrot lub wymiana towaru jest możliwy tylko w przypadku, gdy produkt nie był używany i nie został zniszczony bądź uszkodzony.